یکی از کاربردی ترین تغییرات در آپدیت جدید سامانه اکسیر، امکان تغییر چیدمان بخش‌های پلتفرم معاملاتی معامله‌گر است که قصد داریم بطور کامل در این بخش به آن بپردازیم.
بعد از ورود به سامانه الوند همانطور که در تصویر پیداست، از بخش پروفایل خود گزینه تغییر چیدمان را کلیک کنید.

سوالات متداول در مورد چیدمان پلتفرم کارگزاری الوند

 

در گام بعدی امکان تغییر چیدمان برای شما فعال است و اکنون می‌توانید با کلیک و نگه داشتن آن بر روی هر بخش، اطلاعات را جابجا کنید.
بهتر است طبق فرمت مشخص شده در تصویر عمل کنید، چرا که امکان سفارش گذاری در تایم بازار در این فرمت با سرعت عمل بسیاری بیشتری توسط شما می‌تواند انجام گیرد.

 

اهمیت این تغییر

در این فرمت شما در زمان سفارش گذاری می‌توانید، با کلیک بر روی قیمت عرضه و تقاضا، تعداد سهام، مانده ریالی حساب خود و… سفارش خرید یا فروش را با سرعت و تمرکز بیشتری انجام دهید.

 

 

شرکت کارگزاری الوند، یکی از کارگزاری‌هایی است که از سامانه معاملات برخط اکسیر استفاده می‌کند. پس از ثبت نام در این کارگزاری، نام کاربری، رمز عبور و همچنین لینک ورود به سامانه معاملاتی از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود. لینک ورود به این سامانه برای هر کارگزاری متفاوت می‌باشد.
توجه داشته باشید همیشه در کارگزاری الوند نام کاربری شما، کد ملی‌تان خواهد بود.

ورود به سامانه معاملات اکسیر

 

ورود به سامانه

پس از ورود به سامانه معاملات اکسیر ، نام کاربری، کلمه عبور و کد امنیتی را در قسمت مشخص شده وارد کنید.

سامانه معاملات اکسیر

 

در مرحله اول ورود به سامانه معاملات اکسیر ، پیامی در خصوص تغییر رمز عبور نمایش داده می‌شود. با وارد کردن رمز عبور جدید و ذخیره آن بار دیگر وارد سامانه شوید.

 

سامانه معاملات اکسیر

 

بعد از ورود مجدد با پنجره توافقات مواجه خواهید شد که می‌بایست حتما تیک سبز تمام قراردادهارو کلیک کنید تا بطور کامل بتوانید از امکانات سامانه بهره ببرید.